| denisa2009 a întrebat:

As vrea sa imi raspundeti la intrebarea, care este cea mai draguta fata din h2o Cleo, Emma sau Rikki?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rikky e cea mai rebela si toate isi doresc sa fie ca ea, dar, emma e cea mai desteapta si desi uni nu se uita la asta, inteligenta e foarte importanta, iar cleo este foarte simpatica si vede lumea in adevaratul sens

34 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Mie imi place de Cleohappy

| Silvia a răspuns:

Cleo mi se pare cea mai draguta[daca nu a murit.cum zic uniirolling on the floor]

| Pho3nix a răspuns:

S-a terminat era ''Hannah Montana''?

| Swabia a răspuns:

Cea mai daguta e... cea pe care o consideri tu cea mai draguta!winking

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

miley cyrus rolling on the floor

| ing. a răspuns:

Rikki, dupa parerea mealove struck

| JackieSue a răspuns:

Rikki ca-i mai rebela:d.

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Rikky e mai draguta...big grin

| Demoiselle a răspuns:

Cleo, ca-i bruneta/satenabatting eyelashes...de fapt, daca ma mai gandesc `oleaca` Louishee hee

| frida0purple a răspuns:

Cleo, cred.

| Jonsdottir a răspuns:

Ce ii intereseaza pe unii laughing
pai...cleo si rikki, ema se crede prea "desteapta" laughing

| Guitarlove a răspuns:

CLEO. Este de altfel personajul principal oh go on!winking emma si rikki au de asemenea roluri importante. dar totul este legat mai mult de Cleowinking kiss

| Guitarlove a răspuns:

Care ma faci ma proasta? Credeam ca injuraturile nu`s admise pe site oh go on. Hello, mi-am spus parereawinking. Ceaaau

| Daisy. a răspuns:

Cleobig grin

| 1992 a răspuns:

Pai toate da` fiecare are cate ceva aparte:cleo e foarte simpatica si vede lumea asa cum e, rikky e rebela si emma e desteapta

| faranume a răspuns:

Rikki is the bestlove strucktongue

| biank98 a răspuns:

Depinde de la om la om si de la gusturi la gusturi. Mie imi place de Emma (Claire Holt).

| Razvy197 a răspuns:

Toate sunt foare frumoasa si dragute.pe locul 1 este Cleo, pe locul 2 Ema ia pe locul 3 Rikki.

| antonelk a răspuns:

Rikki ii frumoasa da si Emma laughing big grin aman2 big grinbatting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| ioana_1851 a răspuns:

Rikky este mai matura intelege viata insa stie sa se si distreze..deci Rikky

| hailasa a răspuns:

Pentru mine cea mai draguta mi se pare Cleo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place de Rikki happy. m-au uitat si eu la cateva ep laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La nepoata mea ii place de toate trei, mie ca si baiat toate imi plac dar in alta viziune decat ceea de simplu telespectatorhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce proasta e deea...cica cleo e pers. principal... d unde si pana unde?>? ele trei sunt pers. principale... k doar filmul nu se num. cleo h2o... iar eu zic k amandoua sunt dragute(emma si ricky) dar ema face niste fite kateodata... le ube p aman2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rikky e cea mai rebela si toate isi doresc sa fie ca ea,dar,emma e cea mai desteapta si desi uni nu se uita la asta,inteligenta e foarte importanta,iar cleo este foarte simpatica si vede lumea in adevaratul sens

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rikky e cea mai rebela si toate isi doresc sa fie ca ea,dar,emma e cea mai desteapta si desi uni nu se uita la asta,inteligenta e foarte importanta,iar cleo este foarte simpatica si vede lumea in adevaratul sens

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rikky e cea mai rebela si toate isi doresc sa fie ca ea,dar,emma e cea mai desteapta si desi uni nu se uita la asta,inteligenta e foarte importanta,iar cleo este foarte simpatica si vede lumea in adevaratul sens