| Calinm22 a întrebat:

Am un tatuaj proaspăt de mai puțin de 1 săptămână, am mers la duș după ce am terminat am umezit tatuajul cu apă călduță, l-am dat cu săpun după am limpezit tatuajul.lqm șters cu șervețelul și după am inceput să îl dau cu cremă și îmi ieșea tușul afară. Oare ce am făcut greșit că asta e prima dată când mi s-a întâmplat. asta de când îl am

2 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Presupun ca ai facut tampenia asta fix dupa ce ai terminat tatuajul... Se aplica o folie dupa terminare timp de 2-3 ore si dupa poti face asta.

| Calinm22 explică (pentru raMLesS):

A zis să țin folia 1 zi