| betty17 a întrebat:

Am un telefon nokia 6131 cu clapita de un an.il scap pe jos aproape in fiecare zi big grin, iar de la ultima cazatura nu se mai aude muzica, cand primec mesaj sau cand suna cineva, doar vibreaza, dar pot sa vorbesc la telefon, asa se aude si daca tin strans de difuzor se aude si muzica.se poate repara? cam cat credeti ca m-ar costa? cu aproximatiebig grin

4 răspunsuri:
| betty17 explică:

Babypink azi sunt o norocoasalaughing
se aude acum muzica...se pare ca de la ultima cazatura carcasa a iesit foarte putin, dar nu se vedea, am apasat pe ea si acum se aude...away

| Caty2000 a răspuns:

Ha,ha! ma-i amuzat tare mult! am acelasi caz ca scap tefonul mult si imi arata complet totul invers! mi-am luat telefonul Nokia 6131!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii mai atenta cu telefonul tau. straight face
Se poate repara, costa cam cat un telefon din acela nou happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitari, atunci!