| zSchizophrenic a întrebat:

Am vazut fel si fel de postari pe facebook gen:"Daca pozezi ca o c***a, de ce te dai mare doamna?". Intrebarea mea este:Cum ar trebui sa pozeze o fata(din punctul vostru de vedere) ca sa o considerati c***a? Sau sa va faceti o impresie aiurea despre acea fata?

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Daca iti expui intr-un mod obscen dosul si sanii, atunci apare situatia despre care vorbesti. Si nu, nu trebuie sa fie dezgolite ca sa fie pozate obscen. E vorba de pozitie si modul in care s-a facut fotografia.

7 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Cum a zis si Alexander.Nu ar trebui sa pozeze in felul ala.Mi se face scarba de prostia lor.Sau cand posteaza tot felul de cacaturi de rime despre iubire, la o poza obscena.Curve.Ar trebui sa nu mai pozeze deloc, se fac de rusine in randul populatiei.

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Pentru numele lui Dumnezeu, incetati cu prostiile. Fiecare are dreptul sa posteze ce vrea, cand si cum vrea. E doar Facebook. In cazul in care nu va convine ceva, va reamintesc ca e datorita faptului ca aveti "prieteni in exces ", "prieteni virtuali" asa ca, scoate-ti-i din lista! E simplu

| darrio2007 a răspuns (pentru VisezCuOchiiDeschisi):

Fiecare cum vrea? Ai auzit de regulamentul site-ului?

| zSchizophrenic explică (pentru VisezCuOchiiDeschisi):

:-s.Nu am judecat pe nimeni.Am pus doar o intrebare sa vad ce raspunsuri primesc.N-are nicio legatura raspunsul tau cu ce am intrebat eu.

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns (pentru darrio2007):

Fiti ma seriosi.

| darrio2007 a răspuns (pentru VisezCuOchiiDeschisi):

Chiar sunt.NuVisezCuOchiiDeschisi.

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns (pentru darrio2007):

Nu are nicio relevanta userul cu gandirea mea. Userul tau tine strict de o lume virtuala a carei confidentialitate ti-o poti pastra.