| Balaclava a întrebat:

Fetiliii nebuniliii viitoarele jelly from the block (pe whatsapp, skype sau facebook), ce considerati inselat adevarat din punctul vostru de vedere? Sa va insele fizic (fara alte implicatii) sau sa comunice mai bine cu alta fata si sa rada cu ea mai mult decat cu voi (fara sex sau alte aspecte de natura sexuala)?

6 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

ambele, dar in special a doua
devin destul de geloasa in general dar nu prea arat asta ca sa fiu eu aia indiferenta si superioara; )

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nici una nici alta. daca vorbeste cu o fata nu inseamna ca ma inseala, poate sa fie doar in capul meu ca el se intelege mai bine cu alta si daca asa este inseamna ca sunt prieteni buni si atat.
daca se culca cu una o noapte si doar atat iar eu nu aflu, bravo lui laughing

| Balaclava explică (pentru PrintesaGumitaa):

"daca se culca cu una o noapte si doar atat iar eu nu aflu, bravo lui".
bine tuuu fataaaah ca gandesti asa.
tu nu vei fi jelly from za block.

| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Daca iubesti cu adevarat, nu faci niciuna din chestiile scrise de tine. Sexul trebuie sa fie sinonim cu a face dragoste. Nu poate fi acceptat. Daca faci asta doar asa de placere si zici ca nu iubesti persoana, esti un animal dependent de asta si fara principii morale. Sa vorbesti cyu cineva inseamna amicitie cel mult. Sa fiti mereu impreuna si sa iti neglijezi iubita, nu e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ambele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al doilea caz e doar trist pentru victima. Primul e nasol pentru amandoi.