| Minty a întrebat:

Am vazut in ultima vreme ca toti spun ca Tatarusanu si Pantelimon ar fi cei mai buni portari romani.Intrebarea mea este daca au ajuns ei la nivelul lui Bogdan Lobont? Pentru mine el ramane ce lmai bun:X Si despre Tatarusanu si Pantelimon pot spune ca sunt cei mai buni din Romania, deci care joaca in Romania. Vreau pareri.

1 răspuns:
| StopTheWar a răspuns:

Lobont zic eu ca e cel mai bun din tara. Daca nu ma insel acum e la AC MILAN.[rezerva]