| fluturas a întrebat:

Ar merita sa merg la profil real, bio-chimie, doar pentru a intra la medicina, imi place foarte mult biologia si invat foarte usor la biologie, dar ma chinuie matematica, fizica si chimia?
Si care domenii ale medicinii sunt mai bine platite, in afara de chirurgie? nu neaparat in Romania, mai mult in strainatate

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci al bio-chimie!
poate vei invata si chimia la liceu.mate si fizica nu se mai face!

cele mai bine platite domenii: cred ca dermatologie sau pediatrie.