| fluturas a întrebat:

Merita sa merg la profil real doar pentru biologie, daca nu imi place matematica, fizica, doar putin chimia si mi-as dori sa intru la medicina?
Cat de bine sunt platiti medicii pediatrii in Romania, dar si in afara?

si scuzati categoria, dar sper sa primesc mai mult de un raspuns big grin

5 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Nu iti recomand profilul real happy o sa ai un bac greu, medii mici si multa bataie de cap. accentul se va pune pe matematica, fizica si informatica, nicidecum pe chimie si biologie.

| PrecioussGirl a răspuns:

Pei eu spun ca da.
la stiintele naturii.
depinde si ce profi o sa ai. dar oricum parerea mea e ca te vei descurca. happy chimia nu e o materie asaaa groaznica.
iar despre fizica nujt ce sa zic. eu urasc fizica numai pentru ca am un profesor extrem deeee... DIFICIL!
poate daca as avea un prof mai de treaba nu as urao atata.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Eu zic ca daca vr sa ajungi medic du`te la stiinte

| ynna93 a răspuns:

Mergi la bio-chimie.

| Ana_3712 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine e sa alegi ce-ti place tie si cea ce te inspira si pe tine dar si sufletul:*