| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva nevoie de un logo pentru site/pagina?

Primului user care comenteaza aici ii voi face un logo frumos big grin.

9 răspunsuri:
| Menker a răspuns:

Salut!
Ce fel de logo-uri faci? happy

| anonim_4396 explică (pentru Menker):

Sunt destul de priceput in Photoshop, acum vreau sa fac cateva logo-uri sa imi intru mai bine in mana.
Ce fel de logo vrei?

| Menker a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm, ai putea sa faci un logo cu numele East Side. Sa fie putin asemanator cu cel de la starbucks, doar ca in loc de sirena sa faci o veverita in stil Popeye?

| anonim_4396 explică (pentru Menker):

Da,pot sa fac, e chiar o provocare, prima data cand fac asa ceva.
Maine va fi gata, voi raspunde aici si voi pune un link cu logo-ul la rezolutia 5000*5000.

| Menker a răspuns (pentru anonim_4396):

Astept cu nerabdare! Succes! happy

| anonim_4396 explică (pentru Menker):

Spre surprinderea mea, am terminat acum, te rog sa iti spui parerea, tine cont ca e prima data cand desenez o veverita.
Daca vrei pot fi alte culori.
http://s845.photobucket.com/......c.png.html

Sa imi spui daca iti place, sa iti dau logo-ul la rezolutie mare.

| Menker a răspuns (pentru anonim_4396):

Wow, e foarte fain. Dar ai putea sa schimbi culorile ca sa fie negru si rosu. Veverita e cute, doar amelioreazai dintii si incearca sa-i faci o haina.
In cerc plz deseneaza niste abstract, asa ca pe colantii din imagine!
http://38.media.tumblr.com/......o1_500.jpg

In rest e super! :)

| anonim_4396 explică (pentru Menker):

Uite aici,am facut negru cu rosu,i-am pus un costum veveritei.
Dar nu am pus acele modele, am incercat mai multe variante, dar arata mult mai bine fara modele, pentru ca un logo trebuie sa fie simplu si frumos, pentru a atrage atentia publicului mai usor.
http://s845.photobucket.com/......0.png.html

| Menker a răspuns (pentru anonim_4396):

Ahah, super frate, imi place foarte tare! Succes in viitor happy