| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi fac singura gaura pentru pierce in buric. Sa o fac direct cu cercelul sau? Nu merg la salon pentru ca nu am nici bani, si nici unde. Am incredere ca pot si eu, atata timp cat totul e steril si curat. Ideea e ca nu stiu daca sa bag direct pierce-ul ( din titaniu, am auzit ca e recomandat). Daca e totul in regula, steril, si etc, de ce nu as putea sa il fac singura?

4 răspunsuri:
| PisicaAristocrata a răspuns:

Eu as zice sa nu incerci. Te poti infecta.

| MiSskAt-xx a răspuns:

As spune ce e mai bine sa te duci la un salon.winking

| emy_8408 a răspuns:

Dap, am avut si eu aceeasi idee dar m-am rasgandit pentru ca am auzit ca te poti infecta si mai bine te duci la un salon.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca s-ar putea sa nu-ti faci gaura in locul potrivit, ei cand fac gaura pentru pierce stiu exact unde trebuie sa fie facuta gaura, nu e facuta doar asa, iar buricul este o zona sensibila cine stie ce mai patesti si apoi te afecteaza mai incol.Mai bine asteapta putin, adunati niste bani si mergi la un salon!