| MayaBarbu a întrebat:

As vrea si eu sa-mi pun un pierce in buric, dar intrebarea ar fi unde se afla un salon curat in care sa am incredere si sa fie de calitate? Precizez ca sunt din Bucuresti!

Răspuns Câştigător
| Mitsuri10 a răspuns:

Pai eu parca am vazut in Liberty sau in Afi.thinking Parca langa patinoar.Acum nu stiu chiar sigur...insa cand am fost intrunul din mall-uri era. Sper ca te-am ajutatwinking.

| MayaBarbu explică (pentru Mitsuri10):

Mersi mult happy

| Mitsuri10 a răspuns (pentru MayaBarbu):

Nu ai pentru ce.Dar chiar vrei sa iti gauresti buricul cu adevarat?:-s

| MayaBarbu explică (pentru Mitsuri10):

Da laughing da nu e asa grav
sunt atatea fete care au pierce in buric,.mai grav mi se pare in buza, limba, sfarc.

| Mitsuri10 a răspuns (pentru MayaBarbu):

Da.asa estelaughing.eu cunosc doar una cu pierce in buric.Mie mi se par interesante cele in buza sau limba.Desi eu nu mi-as facelaughing.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o curiozitate, cu ce te ajuta? Sau cine il vede.

| MayaBarbu explică (pentru anonim_4396):

Daca la pierce te referi.pai in primul rand pentru mine il fac nu pentru altcineva, pur si simplu mi se pare un accesoriu sexy, si daca e sa o iau si pe partea cealalta poate nu numai eu il voi considera sexy dar si prietenul meu, si sunt multe modalitati de a-l putea observa cineva.in primul rand cand e vara, piscina, mare etc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MayaBarbu):

Si daca ti se umfla buricul / se infecteaza cum li s-a mai intamplat la fete ce o sa faci? Asa, pura curiozitate.

| MayaBarbu explică (pentru anonim_4396):

Sper sa nu se intample treaba asta. Daca totul este sterilizat si oamenii sunt specialisti in asa ceva nu are nimic ce sa se intample. fetelor carora li se infecteazaori isi fac singure, ori in cabinete mai "ciudate" ca sa zic asa sau isi pun pierce dintr-un material prost.