| yoyudj45 a întrebat:

Asta e pentru fete. eu sunt foarte atasat de o fata. am vazut-o am discutot cm o saptamana si am aflat ca avem multe in comun si ea imi arata ca ma place prin multe vorbe de alea... stiti voi. cam cind ar trebui sa ii cer prietenia?

Răspuns Câştigător
| Keyko a răspuns:

Scuze ca nu am mai raspuns, dar am fost ocupata. sincer, cred ca ar trebui sa mai incepi sa o suni tu putin mai des nu foarte, deoarece e poate crede ca tu esti interesat de UHooo ca sa spunem asa. laughing dovedeste ca esti sentimental, iubitor si carismatic, invitand o undeva, intr un loc dragut si decent. nu un bar si dai o floare, dar nu un trandafir rosu. poate unul alb sau roz. copleseste o cu atentii mici si neinsemnate si pufff! ajungeti unde vrei tu. sper ca ai simtul umorului laughing ma rog, cam asta viseaza o fata decenta si normala la cap, ce putin eu asa as vrea. a da fara mesaje noaptea tarziu. poate unul dimineata pentru a spune "Buna dimineata".

3 răspunsuri:
| Keyko a răspuns:

Este adevarat ca nu poti sa stai foarte mult timp asa... pentru ca poti fi luat de prost. noua, fetele, ne place sa fim alintate, sa ne simtim speciale. de cat timp o cunosti si cam de cat timp sunteti "impreuna". trebuie sa aflu asta ca sa te pot ajuta. iti pot spune restul mai tarziu, dar trebuie sa aflu asta.

| yoyudj45 explică (pentru Keyko):

Pai de o saptamana si ceva si cred ca ea incearca sa se apropie foarte mult de mine fiindca a zis ca ii place sa fie in preajma mea si sa vb

| Keyko a răspuns (pentru yoyudj45):

Scuze ca nu am mai raspuns, dar am fost ocupata. sincer, cred ca ar trebui sa mai incepi sa o suni tu putin mai des nu foarte, deoarece e poate crede ca tu esti interesat de UHooo ca sa spunem asa. laughing dovedeste ca esti sentimental, iubitor si carismatic, invitand o undeva, intr un loc dragut si decent. nu un bar si dai o floare, dar nu un trandafir rosu. poate unul alb sau roz. copleseste o cu atentii mici si neinsemnate si pufff! ajungeti unde vrei tu. sper ca ai simtul umorului laughing ma rog, cam asta viseaza o fata decenta si normala la cap, ce putin eu asa as vrea. a da fara mesaje noaptea tarziu. poate unul dimineata pentru a spune "Buna dimineata".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când te simţi pregătit şi ai curajul necesar.