| anonim_4396 a întrebat:

Astazi se sarbatoreste unirea principatelor romane de la 24 ianuarie 1859, pentru ca ma simt si sunt roman ma bucur sa sarbatoresc aceasta data impreuna cu romanii mei.
Cu prilejul acestei ocazii sper sa fim mai uniti decat am fost pana acum si impreuna sa facem un trai mai bun pentru tara noastra!

3 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Lma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mama o groaza de comentarii, nu mai scrieti atatea ca nici nu mai au loc, hai inca o data la multi ani sa fiti sanatosi si fericiti!