| GeorgeMihai a întrebat:

Astept sugestii.
https://www.youtube.com/watch?v=3J1NdUQcgCI

5 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Sugestiile mele sunt cam aceleasi pe care le-a dat deja Kiralyn. Apropo, m-am abonat la tine.
Daca doresti, poti sa te abonezi si tu la mine.

https://www.youtube.com/channel/UCdo0oqz-vTymr6LEA82Il7w

Alta sugestie ar fi : "vidoeclipurile ar fi mult mai interesante, daca le-ai face ceva mai lungi, macar de cel putin 5-6 minute ".
Bafta!

| RainmakerX a răspuns:

Da, am sugestii happy

1. Da-ti jos lanticul ala. Arati mai cool fara el.

2. Incearca sa filmezi pe tot ecranul *multa lume o sa te critice daca nu faci asta... altii nici nu se uita daca nu este pe tot ecranul *

3. Alege-ti un stil... ori ceva periculos, ori haios.

Oamenii te tin minte doar daca videoclipurile tale reusesc sa le lase un feeling.

Aspect ai dar trebuie sa lucrezi la flexibilitate. Incearca sa-ti memorezi un mic "scenariu" inainte de a filma, o sa te ajute mult lucrul asta.

In rest e ok.
Am auzit pe acolo ca esti salvamar.
Bun, vrei sugestii? Poti spune pareri.
Pareri despre turistul roman, despre nepasarea oamenilor sau din contra, intamplari amuzante de pe plaja, Q&A (intrebari si raspunsuri despre tine), adevar si provocare daca vrei sa faci ceea ce fac si altii...

Idei sunt. Personal as merge pe chestii amuzante, gen intamplari de pe plaja.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce insisti sa te faci de ras?