| GeorgeMihai a întrebat:

Astept sugestii.
https://www.youtube.com/watch?v=3J1NdUQcgCI

5 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Da, am sugestii happy

1. Da-ti jos lanticul ala. Arati mai cool fara el.

2. Incearca sa filmezi pe tot ecranul *multa lume o sa te critice daca nu faci asta... altii nici nu se uita daca nu este pe tot ecranul *

3. Alege-ti un stil... ori ceva periculos, ori haios.

Oamenii te tin minte doar daca videoclipurile tale reusesc sa le lase un feeling.

Aspect ai dar trebuie sa lucrezi la flexibilitate. Incearca sa-ti memorezi un mic "scenariu" inainte de a filma, o sa te ajute mult lucrul asta.

In rest e ok.
Am auzit pe acolo ca esti salvamar.
Bun, vrei sugestii? Poti spune pareri.
Pareri despre turistul roman, despre nepasarea oamenilor sau din contra, intamplari amuzante de pe plaja, Q&A (intrebari si raspunsuri despre tine), adevar si provocare daca vrei sa faci ceea ce fac si altii...

Idei sunt. Personal as merge pe chestii amuzante, gen intamplari de pe plaja.

| Mayhem666 a răspuns:

Sugestiile mele sunt cam aceleasi pe care le-a dat deja Kiralyn. Apropo, m-am abonat la tine.
Daca doresti, poti sa te abonezi si tu la mine.

https://www.youtube.com/channel/UCdo0oqz-vTymr6LEA82Il7w

Alta sugestie ar fi : "vidoeclipurile ar fi mult mai interesante, daca le-ai face ceva mai lungi, macar de cel putin 5-6 minute ".
Bafta!

| GeorgeMihai explică (pentru Mayhem666):

Multumesc: D

| GeorgeMihai explică (pentru RainmakerX):

Multumesc big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce insisti sa te faci de ras?