| Stormtrooper a întrebat:

Ati avut vreodata un accident care v-ar fi pus in pericol viata?

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

La scoala am avut un atac de panica care mi-a generat tensiunea 18 si pulsul mai mult de 180 batai pe minut.Simteam ca explodeaza inima-n mine.dar asta a fost acum 6 ani.

| Kanpeki a răspuns:

Nu, dar era sa am.
Aveam 8 ani ma uitam pe geam din balcon si mama mi-a zis ca merge sa cumpere ceva si am mers cu ea. Cand ne-am intors acasa, geamul de la balcon era spart. Au dat unii de afara din greseala tare cu mingea exact pe directia balconului. Tot un ciob era pe jos.
Ma consider destul de norocos...

| J0B0MAT a răspuns:

Am avut chiar mai multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
în septembrie parcă
accident de mașină
m-am lovit rău la cap
și mi-a rămas semn
eh
lasă că am breton și nu se vede

| MrLucas a răspuns:

Un accident? Riscatul vietii e o rutina la mine.