| Dan a întrebat:

Ati facut cumparaturi pentru Craciun? Eu ma duc azi la Viena sa cumpar cadouri de Craciun pentru rudele mele din tara.In decembrie vin in tara la rudele mele dragi. Va sarut pe toti! >:d<

Răspuns Câştigător
mariana
| mariana a răspuns:

Ai dreptate Dan, se apropie sarbatorile si este necesar sa ne "miscam" din timp pentru a putea cumpara, ce am dori sa facem cadou, pentru cei dragi. Si eu ca si tine, ma preocup, din timp, pentru a face cumparaturi, nu din strainatate ci, de la noi din tara pentru ca, eu nu locuiesc ca tine Austria.
Am cumparat cate ceva dar nu la toti inca, cumparaturile le fac esalonat, in raport de "buget". Mi-am propus ca, pana la sfarsitul lunii noiembrie sa cumpar cadourile pentru toti cei dragi mie.
Ma bucur ca vei fi in tara de sarbatori si este meritoriu faptul ca, deja te gandesti la cei dragi tie, pentru a-i bucura la sarbatori.
Sa fii sanatos si sa te poti bucura de fiecare zi din viata ta, iar sarbatorile din acest an sa-ti aduca mult noroc si fericire.

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu am facut inca cumparaturi pentru Craciun, inca analizez piata happy.

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Ca intotdeauna cu gandul la cei dragi! Sa ai parte de Sarbatori fericite alaturi de familie si prieteni!

| ary a răspuns:

Ich glaube, es ist noch zu früh.Astept ofertele de iarna.

| MICHAel a răspuns:

Astea sunt numai fite cu Viena si Paris, parca in tara nu gasesti ce iti trebuie pentru craciun,,, numai fite!

| Maiia69 a răspuns:

Chiar ca e zu früh pentru cadouri de craciunhee hee si eu tot de la viena iau cadouri pentru cei de acasa.big grin si nu sunt fite cum zice michAEL chatterbox omu`cumpara de unde vreawinking

:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi facem cumparaturile de Craciun cu putin inainte de acesta, iar pana atunci mai ehee hee.