| MihaiAndrei666 a întrebat:

Ati întâlnit vreodata oameni cu probleme de comportament? Sau cu tulburări de personalitate? In realitate sau pe TPU?
Cum ati reușit sa interacționați cu ei?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce inseamna probleme de comportament =cu toti le avem, cu tulburări de personalitate din nou, suntem fiinte emotionale nu rationale

| SilentRain a răspuns:

Dap, am stabilit limite dacă le depaseste nu avem ce să discutăm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma văd zilnic in oglinda laughing
Serios vorbind, nu, nu am întâlnit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interactionezi cu ei avand grija sa nu ii calci pe batatura. Adica, nu te pui sa ii intrebi ceva care ii provoaca sa se comporte nasol.
Incerci sa ii iei cu binisorul, sa le arati incredere si atentie.

| lilith16 a răspuns:

Am avut prieteni cu probleme de genu, erau ei mai ratati de fel dar te distrai cu ei((((: nu aveam probleme sau ceva chiar daca unoeri exagerau cu glumele preferam sa nu stau prea mult cu ei