| anonim_4396 a întrebat:

Ati mancat vreodata insecte prajite? Gen cum mananca cei de prin Asia.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intreaba un ciclist cate muste i-au intrat pe nas in km rulati pe bicicleta

| RAY a răspuns:

Nu,dar,proteinele din ele sunt hrănitoare, as consuma

| Celcestietot a răspuns:

Doar in mancarea de la Mc, la fel ca restul oamenilor, asa ca, nu se punewinking.

| Sofer a răspuns:

Nu am mâncat și nici nu as încerca.

| oglindasultanului a răspuns:

Nu, si alea sunt minciuni.

| mastadont a răspuns:

Nu și nici nu m-ar tenta. Nici nu cred că le-aș putea apropia de gură, mi s-ar face o greață...

| CleanHeart a răspuns:

Nu si nu as incerca dar cine stie poate am mancat din greseala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu dar mar tenta

| Anonima163333 a răspuns:

Nu,si nici nu vreau.

| adriangrowinglife12 a răspuns:

Am mancat cirese cu viermi, asa de sezon?

| anonim_4396 explică (pentru adriangrowinglife12):

Si eu am mancat... nu am stat sa verific ciresele dar cred ca am mancat cateva zeci de viermisori... laughing fara sa vreau desigur.

| adriangrowinglife12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, nici eu nu am mai stat sa le verific, le.am mancat asa? Recunosc, unele au avut un gust dubios dar asta e?