| monicaaa17 a întrebat:

Aveti animale de companie? Daca da, ce animal?

12 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Am un cățeluș care este mai moral ca multi oameni, trebuie să recunosc happy!

| SilentRain a răspuns:

Am un câine, care tot pe mine ma mușcă trădătorul

| gemeni6226 a răspuns:

Am un iepuras happyde 3 zile a adus acasa baiatul meu.

Răspuns utilizator avertizat
| gemeni6226 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Poate maninci tu dar eu nu, in viata mea nu am mincat nici unul, si poate fi si un crocodil un animal de companie daca asa vor muschii cuiva.

Răspuns utilizator avertizat
| gemeni6226 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Pe vremea cand eram tinara am auzit de la cineva din Tara Hategului caci carnea ursului e buna. Apoi nu stiu eu oricum sunt mai mult vegetariana foarte foarte rar maninc carne si atunci doar carnati sau sarmale.In orice caz pofta buna, suntem multe feluri de oameni de exemplu eu daca e sa ma tem de ceva apoi de serpi ma tem rau pe cand in Asia carnea serpilor reprezinta o delicatesa servita la restaurante si exista si crescatorii de serpi pentru a acoperi necesitatile restaurantelor de acolo.Of, bine e ca m-am nascut in Europa.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisica.

| Anonima163333 a răspuns:

Am pesti

| Dana1999 a răspuns:

Caine si pisica.

| Justme79 a răspuns:

Am 5 catelusii si un pisica happy