| GheorgheGino a întrebat:

Aveti curaj sa puneti o poza cu voi si sa va dati o nota?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Aici nu-i vorba daca avem sau nu curaj, ci sa tinem cont de sfatul adminiului acestui forum, sa nu punem poze sau detalii personale despre noi, pe acest forum fiindca nu se stie niciodata cine iti foloseste datele sau poza ca sa faca rau.

Cu alte cuvinte, mai bine sa ramanem in anonimat, ca-i mai sanatos pentru noi toti.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Așa făceam acum 20 de ani, pe hi5.

| Wr3nch a răspuns:

Nu, nu mi-as face doxxing singur pe TPU, si nimeni nu ar trebui.

| SilentRain a răspuns:

Nu ai nevoie de curaj pentru o așa tampenie
Pe mine nu mă defineste o cifră, nu mă încadrez in standardele de frumusețe fizica și nici nu vreau

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Trebuie să fii cu stima de sine la pământ ca să urci poze cu tine pe aici și să aștepți validare din partea unor necunoscuți laughing.

| ReddY25 a răspuns:

Pe bani da, altfel nu ar mai fi intereshappy

Răspuns utilizator avertizat
| 199onur7 a răspuns:

Daca pun o poza cu mine dupa aia sa nu va întrebați de ce visați urât

| 199onur7 a răspuns:

Https://ibb.co/Lgp1Dn9 -_- eu sunt duapaia sa nu zici de ce visezi urât noaptea am facut-o azi când am zia uăiiii mi-a crescut si mie părul))))))

| DonEnnioSalieri a răspuns:

Am.Depinde,imi dau nota 6 desi multe tipe mi-au dat 7-8, sunt mai modest eu. Totusi la 21 arat ca un copil de 16-17 la mecla...