| CokoStar a întrebat:

Azi cand am iesit de la scoala cu o colega stateam cu ea si-l asteptam pe tatal ei sa vina sa o ia si fostul meu coleg de clasa a incaput sa arunce impreuna cu prietenii lui cu bulgari in noi si sa ne fugareasca prin toata parcarea scolii, ne-a bagat zapada pe gat, eu degeram toata si pe colega o durea gatul si a inceput sa planga, eu i-am spus ca o sa-i spun la diriginta si el o spus pe un ton calm,, bine", baiatul este cunoscut ca chiulangiu si ca golan. Daca o sa-i spunem la diriginta noastra, diriginta lui ar putea sa-i scada nota la purtare?

Răspuns Câştigător
| BellsC a răspuns:

In mod normal asa ar trebui.Or ii da nana...ori il cearta ori ii scade nota.winking