| T0T a întrebat:

Băăăi oameni, care mai e viața voastră?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Momentan, asta:
https://www.youtube.com/watch?v=bM7SZ5SBzyY

| T0T explică (pentru LoveSleep):

Îmi place cum sună viața ta, omule, dar totuși e ceva...

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Mișto! happy

15 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

E nasoala man, din ce in ce mai nasoalahappy

| T0T explică (pentru OldSoul):

Hai că te scot la o bere, fac eu cinste să ne înecăm amărăciunea.winking

| OldSoul a răspuns (pentru T0T):

Bun, happy sa uitam de probleme.

| PedoBarbie a răspuns:

Imi place poza ta de profil cu Strigatul.

| LaughingKarima a răspuns:

E una complicata pentru ca am fost data moarta. A ta?

| T0T explică (pentru LaughingKarima):

Mdea.
A mea? Tot complicată dar din alte motive.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte confuza mai ales dupa ce am citit hamlet si am vizinat The Pianist, nu mai inteleg lumea aceasta este un esec, sau totusi mai exista bunatate in ea... Dar daca vorbim serios sunt fericit dintr-un singur motiv, sunt unic in comunitatea mea fiindca sunt aristocrat si cit de straniu n-ar suna ascult numai muzica clasica.

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Bravo! E foarte bine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Sper ca nu e cu ironie dar oricum multumesc happy

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Nu este o ironie. Este foarte bine. Citește cât mai mult și ascultă cât mai mult. Este foarte bine pentru dezvoltarea ta ca individ. Și mie îmi place muzica clasică. Pe lângă aceasta am niște gusturi muzicale foarte vaste, adică ascult foarte multe genuri muzicale și le apreciez. Atât literatura, cât și muzica, dar și diverse ecranizări, picturi etc. fac parte din domeniul artistic. Arta este extrem extrem de importantă în viața fiecăruia dintre noi.