| anonim_4396 a întrebat:

Bah, deci eu is confuza pana peste cap. Deci, chestia e asta:
Acum 6 luni am cunoscut un baiat pe net si am inceput sa vorbim, am devenit foarte buni prieteni. Dar acum cateva zile (saptamana trecuta i think ) ne-am certat (nu pentru prima data, long story). Chiar mi-a dat unfriend, dar tot vorbea cu mine si-asa... dupa mi-a dat iar add, why thinking Am mai vorbit un pic si am inrautatit lucrurile mai tare. In final, mi-a spus ca nu m-ai suntem prieteni, si ne-am spus adio.(Eram si eu de acord cu asta.) Dar in continuare, imi comenteaza la postari, why thinking Adica de ce pana mea imi mai comentezi la postari daca nu mai vorbim?! Si daca ii dau like la ceva, imi trimite mesaje seci de genul "Mersi pentru like." si daca incerc sa-i zic ceva imi vorbeste in sictir. Wth.
Chiar nu il inteleg (adica baietii in general.) Adica de ce se comporta asa.
Sa-mi explice cineva de ce face asta ma =]]] Is confuza. Si idioata. XD

2 răspunsuri:
| Staind a răspuns:

Acu' estem doi confuzi si idioti. Hi5!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Câţi ani aveţi?