| anonim_4396 a întrebat:

Bai,care naiba e faza cu Vaslui? TOT vad pe facebook: nu stiu ce vedeta dupa o luna in Vaslui, etc rolling on the floor Care e faza? Fundita.

4 răspunsuri:
| Eucumamajunsaici a răspuns:

Totu a inceput de la Staria Romaneasca cu parodiile de la kinder si cu violul din Vaslui

| DanteRoman a răspuns:

Un stereotip, la care toti "destepti" pun botu, n-au de ce sa-si bata joc nemernici. Du-te in Vaslui sa vezi ca is destul de civilizati si dupa mai vorbeste de Vaslui. Daca nu stai in Vaslui n-ai dreptu sa vorbesti de el, clar?

| HereToHelp123 a răspuns (pentru DanteRoman):

Nu am comentat nimic de el. raised eyebrows Am intrebat care e faza, pentru ca nu intelegeam ce e cu moda asta cu "Vaslui". Unde am comentat eu de el?