| Monykka a întrebat:

Baietii! ce va place cel mai mult la o fata?:*cel mai detaliat raspuns are funda big grin

Răspuns Câştigător
| Regizorul a răspuns:

Tate,cur,experienta in pat si daca mai bea alaturi de mine e femeia perfectarolling on the floor

2 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Frate, nu v-aţi săturat de întrebarea asta? E pusă zilnic şi deja devine enervant. Căutaţi naibii înainte să puneţi o întrebare să vedeţi dacă a mai fost pusă.

Şi răspunsul la întrebare:
Fiecare băiat are gusturile lui, nu poţi generaliza.

| CristiB93 a răspuns:

Din punct de vedere fizic cel mai mult imi place parul big grin o fata atunci este frumoasa cand are parul mare bineinteles si celalalte parti ale corpului conteaza laughing iar mie imi place sa fie slabutza, dar nu prea tare si bineinteles sa fie simpatica, amuzanta, sa vorbeasca frumos si sa fie o fata linistita si cuminte.Nu imi plac cele care fumeaza si beau sau cele care umbla dupa baieti ca o catea in calduri :p