anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Imi place cand...(de aici continuati voi)


Funda pentru cel mai detaliat raspuns

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îmi place când zâmbeşti, îmi place când îmi zambeşti, îmi place zâmbetul tău, îmi place să te văd fericită, îmi place să te fac fericită, îmi place că mă faci fericit, îmi place că te iubesc, îmi place că te ador, îmi place că mă iubeşti, îmi place că mă adori, îmi place că eşti frumoasă, îmi place că eşti deşteaptă, îmi place că ai imaginaţie, îmi place că eşti ambiţioasă, îmi place că îţi pui dorinţe, îmi place să ţi le îndeplinesc, îmi place să te privesc în ochi, îmi place când mă priveşti în ochi, îmi place când te privesc pe ascuns, îmi place când îţi dai seama că te privesc pe ascuns, îmi place să te admir, îmi place să te iubesc, îmi place să te fac să te simţi împlinită, îmi place că te simţi împlinită, îmi place când mă săruţi, îmi place când te sărut, îmi place când te îmbrăţişez, îmi place când stai în braţele mele, îmi place când îmi ceri să te ţin în braţe, îmi place să te întreb dacă vrei să te ţin în braţe, îmi place să te ascult, îmi place că mă asculţi, îmi place când îţi vorbesc, îmi place când îmi vorbeşti, îmi place vocea ta, îmi place că sunt indragotit, îmi place că eşti îndrăgostită, îmi place că te iubesc mai mult decât pe mine, îmi place că mă iubeşti mai mult că niciodată, îmi place că mă dăruiesc ţie, îmi place când mi te dăruieşti, îmi place să îţi şoptesc la ureche cuvinte care te fac să tremuri, îmi place când tremuri, îmi place când te simţi iubită, îmi place să te fac să te simţit iubită, îmi place că eşti bruneţica, îmi place când îţi laşi breton, îmi place când îţi ridici bretonul, îmi place să te privesc, îmi place tenul tău, îmi place bronzul tău, îmi plac liniile chipului tău, îmi place că ai linii frumoase, îmi plac ochii tăi căprui, îmi place când mă priveşti fix în ochi, îmi plac obrajii tăi fini, îmi place când te sărut pe obraz şi zâmbeşti, îmi place când îmi dai voie să te sărut pe obraji, îmi place când mă săruţi, îmi plac buzele tale roşii şi moi, îmi place când te sărut cu toată dăruirea, îmi place când simţi tot ceea ce îmi doresc să simţi, îmi place că mă porţi în gând, îmi place că te port mereu în gând, îmi place cum te îmbraci, îmi place că îţi place fashion-ul, îmi place că porţi margeluţe, îmi place să îţi cumpăr mărgeluţe, îmi place când îţi faci unghiile roşii, îmi place să te privesc când îţi faci unghiile roşii, îmi place când ai buzele roşii, îmi place când porţi mărgeluţe roşii, îmi plac cerceii tăi, îmi place năsucul tău, îmi place să te sărut pe lobul urechii, îmi place că îţi place când fac asta, îmi place gâtul tău, îmi place să te sărut pe gât, îmi place să te mângâi pe gât, îmi place să îţi sărut claviculă, îmi place să îţi ating clavicula, îmi place să îmi in capul pe pieptul tău, îmi place să îţi ating umerii, îmi place să te ţin de mână, îmi place când mă palmele mele se joacă cu degetele tale, îmi place parfumul tău, îmi place să ţi simt parfumul, îmi place să mă joc în părul tău, îmi place să adorm la tine în braţe, îmi place când te ţin în braţe, îmi plac liniile trupului tău, îmi place să te admir, îmi place când porţi fustiţe scurte, îmi place când porţi adidaşi, îmi place să îţi masez tot trupul, îmi place să când îmi spui te iubesc, îmi place să îţi spun te iubesc, îmi place că ne iubim, îmi place că ne înţelegem, îmi place că ne sprijinim, îmi place când plângem, îmi place când plângi, îmi place când râzi, îmi place când simţi, îmi place să te văd în ploaie, îmi place să plouă peste noi, îmi place că îţi doreşti să mă vezi în ploaie, îmi place când mergem în parc, îmi place când ne plimbăm, îmi place când vorbim de toate lucrurile din lume, îmi place când îmi povesteşti ce ai mai făcut, îmi place când îţi povestesc ce am mai făcut, îmi place să te desenez, îmi place să îţi cânt, îmi place că mă asculţi, îmi place când porţi lucruri drăguţe, îmi place…da îmi place…

0 răspunsuri:
Întrebări similare