| anonim_4396 a întrebat:

Banii sau dragostea, voi ce ati alege?

7 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Cand iubesti si esti iubit, nu iti trebuie nimic.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Dragostea.
O zi buna!

| Andr3y007 a răspuns:

Dragostea

| scumpika89 a răspuns:

Dragostea ca cu banii nu poti cumpara dragostea adevarata

| xAndraa23 a răspuns:

Nu prea conteaza ce spui ca alegi acum, pe viitor realizezi ce ai ales. Personal as alege dragostea normal, banii nu sunt totul, iar ei nu aduc fericirea. Dar pana la urma dragoste fara bani nu prea merge, nu-i asa? laughing

| petricandreea a răspuns:

Dragosteahappy

| fitutzoi a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa alegem intre dragoste si bani. normal ca ar fi ideal sa fie amandoua, dar de cele mai multe ori nu este asa. si daca alegi dragostea dar mori impreuna de foame nu este bine, si daca alegi banii si stai singura, el fiind plecat, iar nu e bine. oriucum povestea este trista, chiar daca la inceput crezi ca ti s-au indeplint visurile, iti dai seama de realitate, orice vis cere sacrificii. depinde doar de cate sacrificii vrei sa faci si in ce constau ele.