| ♣ Ma®®yE [;x] a întrebat:

Banii sau >dragostea?:

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

Ca sa nu fiu ipocrita... voi spune amandoua! Siiincer.decat sa iubesc si sa nu am ce pune pe masa...prefer sa imi petrec viata cu o gramada de bani.si o persoana care sa ma inteleaga.Nu-mi trebuie sot in situatia asta.Imi trebuie doar un prieten care sa ma inteleaga si cu care sa ma pot bucura de ceea ce am.
Daca da Dumnezeu sa am si dragoste si bani... e perfect!

15 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

A mai fost... dragostea...

eileen
| eileen a răspuns:

Eu aleg banii, sunt sincera.

mlm
| mlm a răspuns:

Banii nu prea aduc fericirea, deci preferam dragostea; Cred ca orice om doreste sa iubeasca si sa fie iubit la randul sau. Daca ai dragoste si intelegere, banii se pot face.

assiris
| assiris a răspuns:

Da-mi Doamne dragoste, da-mi iubire, da-mi sanatate ca sa pot face rostul de bani. Invers nu prea ţine.

| gabrielutzu a răspuns:

Nici una, nici alta, saracia si singuratatea.

| cristi a răspuns:

Impreuna te fac fericit

| ♣ Ma®®yE [;x] explică:

Mda...si eu tot dragostea spun...se pare ca n-avem materialisti pe-aici laughing

| Adry a răspuns:

Dar de ce sa alegi cand le poti avea pe amandoua, nu inteleg. In plus daca ai dragoste vei avea doua salarii in casa deci mai multi bani big grin Eu sunt multumit sa am bani atat cat imi lipseste si dragoste la fel.

| ada a răspuns:

Pentru mine pe primul loc este dragostea... Dar trebuie sa recunostem ca si lipsa banilor poate fi o problema majora, atat pentru un cuplu, cat si in viata de zi cu zi.

| otypa a răspuns:

Banii nu aduc fericirea
mai de pret este iubirea
nici banii nu cresc in drum
dar cu dragostea raman
asta e lucrul cel mai bun.asa ca dragostea

| amstaff a răspuns:

Poate ai sa ma crezi un incuiat dar nu e asa...aleg banii...nu de dragul lor dar ca sa nu aleg dragosteawinking

| gege a răspuns:

Dragostea....degeaba avem bani daca nu suntem fericitihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragostea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dragostea trece prin stomac daca nu stiati, deci trebuie sa ai si bani cu cati mai multi cu atat mai bine rolling on the floor

| costina a răspuns:

Poi dragostea:X:Xpt ca e frumoasa:X:X:dar cu bani ce faci :-Jeu zic ca e mai bine dragoste pentru ca bani vin si se duk:X::X:X:X:tonguePPP

Întrebări similare
Întrebări recente