| anonim_4396 a întrebat:

Bărbați, ce ați crede dacă o femeie, aproape de fiecare dată când va întâlniți cu ea, va analizează corpul, din cap până în picioare?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ca vrea sa facem dragoste nebuna

| RAY a răspuns:

Crede că am banii mai mulți decât un mec puisor de 6 lei

| LoveSleep a răspuns (pentru RAY):

Ce-a ajuns si mc puisorul asta…6 lei.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Că e prost crescută.

| Drimmero a răspuns:

Ori ma admira ori imi cauta defecte ca sa rareasca intalnirile astea.

| LoveSleep a răspuns:

O alta zi de marti.

| CdeMetal a răspuns:

Creca este de la mirosul meu ma spal zilnic si tot am un miros specific care atrage femeile transpirația adica are niste hormoni puternici dupa cate femeile inebuneste

| Nyarlathotep a răspuns:

Analizeaza ce poate si daca poate exploata ceva financiar de la acel barbat in functie de vestimentatie.