| Meryem027 a întrebat:

Blonda cu ochii albastrii sau bruneta cu ochii negri? Motivati. big grin

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

De ce nu bruneta cu ochii albastri? Pe mine combinatia asta m-ar fascina cu adevarat.

| Rukhsandra a răspuns:

Sincer mie mi-ar place sa fiu bruneta cu ochii albastri - Blonda cu ochii albastri a devenit un cliseu laughing

| jstRadu a răspuns:

Are dreptate bruneta cu ochii albastiwinking. dar dintre variantele tale, eu aleg bruneta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De acord cu Bacemi; bruneta cu ochii albastri e o combinatie extraordinara. Dar din variantele expuse de tine, bruneta cu ochi negri(nu-mi place parul blond).