| maddutsu17 a întrebat:

Sunt blonda, am ochii albastrii mari ...si ten deschis si as vrea sa ma fac bruneta... sau un blond platinat. Voi cum credeti ca mi-ar sta bruneta? Bruneta sau blond platinat?

6 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Având în vedere că ai tenul deschis şi ochii albaştri, îţi stă bine cu orice culoare. Dacă te faci brunetă, o sa fii deosebită. Părul închis la culoare scoate în evidenţă ochii. Ai ochi frumoşi, deci merită... Însă pe lângă ochi, scoate în evidenţă şi tenul. Dacă ai coşuri sau nu ai un ten curat, culoarea închisă a părului va scoate asta în evidenţă, so clean ur skin before.

| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Daca te'ai face bruneta ti'ar iesi ochii mai bine in evidentza, dar nu te face neagra neagra pentru ca te maturizeaza ceva mai ciokolatiu asa... ceva de genul:
http://static.becomegorgeous.com/......_thumb.jpg
http://www.121.ro/palette_10min/img/palette_img2.jpg -doar prima si ultima chiar
succes:X

| Deyutza a răspuns:

Wow! cred ca ar fi super o bruneta cu ochi albastri (oricum s-au demodat deja blondele cu ochi albastrii) si apropo ma topesc dupa brunetii cu ochii albastrii! yamysick*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urat`! Nu ti-ar sta bine deloc, sincer. Brunetele cu ochi albastrii si ten deschis sunt urate. Arata parca-s moarte, serios nu fa prostia asta. Mai bine blonda ochi albastrii ten deschislove struck asa gen barbie, daca vrei sa faci o schimbare incearca un blond argintiu, sau baga niste suvite satene dar nu brunetaa!

Bafta si scuza`ma daca ti se pare ca am fost prea dura, am fost sincera`!:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt bruneta cu ochii albastri si ten deschis si imi sta foarte bine ( cand m-am facut blonda toata lumea a spus ca mai bine bruneta sau o culoare mai inchisa)... dar totusi cred ca este pacat sa ti strici parul cu vopsea, eu una preferam sa nu ma fi vopsit niciodata (doar la batranete), deoarece trebuie sa te faci mai mereu. si inca o problema la brunet este ca nu prea iese culoarea, deci daca nu-ti place, o sa fie mult de munca ca sa scapi de el (depinde si de par bineinteles).

| loredanna a răspuns:

Stiu si eu pe cineva blonda cu ochii albastri mari ten alb si sa facut neagra uuu parca era fata de moarta mai ales ten alb si par negru.nu din start.mai bine fa-te un blond platinat sau saten ciocolatiu e mult mai bine