| anonim_4396 a întrebat:

Brad natural sau artificial, de care o sa cumparati de Craciun?

10 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Brad natural in ghiveci ca sa il pot planta apoi in curte, deci nu stric aiurea bradul doar pentru Craciun.

| Kaℓi a răspuns:

Brad artificial, de multi ani nu mai cumpar brad natural. Desi stiu ca nu conteaza, brazii tineri tot se taie chiar daca nu cumpar eu.
In ultimii ani am "construit" eu braduti din carton, conuri, beteala, sarme, panglici. Mare succes, au venit vecinii in pelerinaj sa vada...

| sappy a răspuns:

Tot pentru brad artificial votez si eu, cand eram mai mic imi placea cel natural dar acum stiu cum sta treaba cu mediul!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Natural

| OnuOnulică a răspuns:

Intodeauna am avut brad natural happy

| neutrino a răspuns:

Bradul natural nu poate fi egalat de unul artificial.

| frostxtq a răspuns:

Natural pentru ca emana si un miros placut si e mai profund sentimentul de sarbatoarer.

| Alicezzz a răspuns:

Natural

| DiamondsShine a răspuns:

Eu am un brad artificial pe care îl folosesc în fiecare an.Cu brad natural nu îmi place pentru că după Crăciun trebuie aruncat, și nu îmi place să îmi bat joc de plante. Da, sigur miroase frumos a brad, dar cei care nu au curte nu au posibilitatea să planteze din nou bradul.

| AnasiAndreea a răspuns:

Natural ca dai mai putini bani happy