| Alex a întrebat:

Ce alegeti dintre un brad natural sau brad artificial pentru Craciun? Argumentati, va rog.

4 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Pai pentru a fi mai ecologici optez pentru unul artificial, pentru ca cel natural cand incepe sa se scuture e de rau laughing, daca vreau sa miroase a brad pun cateva crengute de brad natural sau i au spray de camera cu miros de bradlaughing ...plus ca pe cel artificial il am in fiecare an si nu trebuie sa imi mai fac griji ca "anul asta trebuie sa mi iau brad" big grin

Funda?batting eyelashes

| Adry05 a răspuns:

Artificial, e mai economicbig grin pentru ca nu trebuie sa mai risipesti bani si timp in fiecare an ca sa iei brad natural, artificial ai in fiecare an pus la pastrare doar il scoti, il impodobesi si gatalaughing mai mult timp si bani economisitibatting eyelashes + ca cel artifical nu se prea scutura deci nu mai pierdem timp si cu curatenia cum faceam dupa cel naturalbig grin

| Irina117 a răspuns:

Brad natural-se simte altfel Crăciunul
-e mai natural cadru

cel artificial e ok, darthinking

| deiutaza45 a răspuns:

Buna eu as alege braudul natural ca pentru ca miroase frumos si e mai deosebit decat bradul artificial