Întrebare recomandată | Afghfjhgthgh a întrebat:

A incercat cineva cd-ul acesta? pentru invatarea limbii engleze? daca d, ajuta cu ceva? sau e numai reclama de el?
http://www.okazii.ro/......a114725275

Răspuns Câştigător
| 000MadMAX000 a răspuns:

Am avut si eu ceva asemanator si nu m-a ajutat cu mai nimik...eu mi-am cumparat un curs complet "invata engleza in 21 de zile" asa ceva se numeste si am primit o carte cu lectii si exercitii, 3 cd-uri cu cursuri audio, dictionar, expresii folosite, si carti in engleza, am dat 90 lei pe el, dar m-a ajutat enorm.