| BlackScribble a întrebat:

acum ceva timp m-am despartit de un baiat.Cand m-am despartit de el, mi-a spus ca nu il intereseaza.Acum ma enerveaza ca, atunci cand trebuie sa treaca pe langa mine ma ocoleste si nu ma mai saluta de parca eu asi fi facut ceva gresitstraight face
Si sunt comfuza pentru.ca astazi s-au intamplat niste lucruri ciudate!
Eu si colegii mei eram pe hol, iar baiatul are clasa langa clasa mea, dar era o multime mare in fata.La inceput se tot uita la mine si zambea, apoi eu si o colega am plecat pe o alta parte ca sa nu trec pe langa el. Ceilalti colegi mi-au spus ca dupa ce am plecat, el se uita in stanga si in dreapta si incerca sa vada peste multime, apoi i-a intrebat pe ei unde sunt.
Dupa o ora, asteptam sa vina profesoara de pictura si el astepta sa vina profesoara de desen si, din nou, se uita la mine si zambea...
Altfel el ma evita...si se comporta de parca nu m-ar cunoaste...
Ce credeti ca s-a intamplat azi?

4 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Se joaca cu tine si nu te ia in serios.pa pa

| oana1 a răspuns:

Si eu cred ca regreta despartirea voastra, dar vrea sa faca pe grozavul in fata colegilor, adica sa nu vada lumea ca el ar fi facut primul pas! Orgoliu masculin, intelegi?

| Shawty a răspuns:

Poate arata-i atat de bine incat nu isi putea lua ochii de la tine este posibil.Acum ceea ce cred ca s-a intamplat cu adevarat el chiar vrea sa se impace cu tine eu zic sa va impacati de data asta sunt sigura ca el nu o sa mai faca ceva sa te supere si sa va despartiti eu zic sa ii spui ca ai observat ca se uita la tine si te intrebi de ce el o sa spun ceva de genu esti prea frumoasa sau orice altceva... si il intrebi daca vrea sa va impacati si nu cred ca poate spune Nu dim moment ce te privea asa. Succes. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

V-ati impacat