| BubuMaya a întrebat:

Buna all ..Intro luna de zile va fi ziua iubitului meu.nu prea stiu ce i-as putea face cadou,, adica o sa-i fac un tort si i-am luat o pisicuta de plus, dar parca totusi i-as mai da ceva. poate ma ajutati cu cv idei.batting eyelashes

16 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O sampanie

| Foxyyyy a răspuns:

Serios,pisicuta de plus unui baiat?! Cati ani aveti, 10?straight face

| BubuMaya explică (pentru Foxyyyy):

Conteaza cati ani avem,, iubim animalutele de plus, mai mult decat pe cele reale, si chiar mi-a spus casi doreste ceva pufos, deci nu inteleg care ar fi problema:?

| Foxyyyy a răspuns (pentru BubuMaya):

Mai mult decat pe cele reale?straight face Dar prietenul tau, sigur e heterosexual? Nu-i vreo problema din partea mea, doar nu-i prietenul meu(din fericire). Mi se pare cam deplasat, atata tot.

| darrio2007 a răspuns (pentru BubuMaya):

Si daca doreste altceva pufos? La asta te-ai gandit? Ca baietii din ziua de azi se gandesc la multe.

| BubuMaya explică (pentru darrio2007):

Se referea la jucarii de plus..nu la alcv.

| BubuMaya explică (pentru Foxyyyy):

Auzi pe tine de doare capu..cum iti permiti sa vorbesti asa cand habar nu ai cine e. daca nu poti sa ajuti omul de ce te bagi in seama.un sfat ar fi sa nu mai comentezi daca nu poti sa ajuti..sincer.

| darrio2007 a răspuns (pentru BubuMaya):

Te rog sa nu te superi pe mine.Dar voi inca sunteti copii.Dovada cadourile pe care vi le faceti.

| Foxyyyy a răspuns (pentru BubuMaya):

Se scrie te doare, nu de doare.Nu,nu ma doare nimic.Comentez cat vreau, invata sa scrii apoi imi dai mie replay!

| BubuMaya explică (pentru Foxyyyy):

Hay jet ca am gresit doar o litera, mare scofata..se vede ca te crezi prea cu nasul pe sus.

| BubuMaya explică (pentru darrio2007):

Acuma treaba ta ce crezi...Dar noi suntem pe principiul ca, copilul din tine niciodata sa nul uiti.deci orcm nu ma mai intereseaza parerile voastre..imi era mai bine inainte sa imi spuneti..pentru ca unii din voi nu stiti sa ajutati, doar sa judecati.

| Foxyyyy a răspuns (pentru BubuMaya):

Se scrie scofala, daca stiu sa scriu nu inseamna ca ma cred cu nasul pe sus, bai pitipoanco.Jet se foloseste la tine in satra, nu aici.

| Foxyyyy a răspuns (pentru BubuMaya):

Pe langa faptul ca sunteti copii, mai sunteti si ciudati, cum sa iubesti animalele de plus mai mult ca cele reale?! Prietenul tau e gay clar, iar tu esti o copilita fara minte, mai mergi la scoala si invata sa scrii apoi vin-o si pune intrebari penibile.

| darrio2007 a răspuns (pentru BubuMaya):

Si care-i problema daca te-am judecat? Mai bine te culcai cand ai pus acest comentariu.Azi va duceti la gradinita.Vad ca de toti te-ai luat pe aici.Pentru ca nu a fost nici un raspuns pe care ai vrut sa il auzi.Maturizati-va.Si tu si el.

| kiv1990 a răspuns:

Stii se poate tot ce-ai hotarat si seara de neuitat si o sa fie ok, dar poti sa-i cadonezi o cana cu poza ta si un mesaj, sau un covoras(care al pui sub mouse) care sa aiba printat pe el poza ta in chilotei. E fine

| Generalul a răspuns:

Fa-i un portret sau o caricatura (daca stie de gluma) la www.comanda-caricaturi.ro :P