| anonim_4396 a întrebat:

Buna all. Poate asta vi se va parea stupid si da, ma astept la critici dar nu mai stiu ce sa fac.Eu am o pasiune nebuneasca pentru spirite si chestii de genul acesta.Visez sa devin cercetator de fenomene paranormale(daca asa se numeste) insa parintii mei nici nu vor sa auda de asa ceva. Ei ma forteaza sa devin profesoara de romana. straight face Adica imi place romana si engleza, la asta voi da la anul la liceu(filologie) dar nu sunt complet satisfacuta.Chiar nu stiu cum sa le explic ca imi doresc asa ceva. Dupa cum am spus nici nu vor sa auda. Spun ca sunt nebuna si ca astea sunt chestii sataniste.Si in cazul in care i-as convinge.Cam ce studii ar trebui sa am? Funda pentru cel mai concret raspuns.

Răspuns Câştigător
| ATHOS a răspuns:

Fa mai intai liceul. Si fa-l bine! La sfarsitul lui vei sti ce vrei.
Bafta!

1 răspuns:
| snowflake a răspuns:

Cred ca exista scoli in initierea paranormalului. din pacate nu cred ca exista INCA, in Romania o anume fac. care sa se ocupe cu asta.