| fanaa a întrebat:

Buna alllove struck Nu Stiu Vreau Sa Fiu Cat De Cat Inteleasalove struckAm vorbit intr'una cu un baiat care il plac.prin sms'uri. imi spunea ca sunt frumoasa chestii de genuu ...si mereu imi zicea ca ma >pupa:" Pe mess cica imi musca limba daca mai trimit emoticonu ":p" si m-a intrebat si el daca i musc limbalaughing) [stiu ca are alt inteles. da va rog ajutati-ma]. Nu Stiu Daca I Place De Mine Totusi Toate Fetele Imi Spun Ca I Place. Ajutati'ma.love struck Funda [Normalstraight face]Multumesc anticipat!love struck >:

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Asta inseamna ca sigur te place.Sa ne gandim logic : iti face avansuri pe mess, iti da provocari sa il pupi.De ce crezi ca facea asta happy?
Pentru ca te place,clar. Daca il placi si tu numai sta pe ganduri! Incearca sa il cunosti mai bine, sa te bagi in seama cu el si pe mess si in viata reala si vei vedea ca totul merge ca pe roate.
Daca mai ai nelamuriri, ma poti intreba big grin.

5 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

De flirtrat, flirtreaza asta e clar.Incearca sa il saluti atunci cand va intalniti face2face si sa vezi daca este la fel de indraznet si in viata reala.De multe ori,pe mess avem curajul sa ne exprimam unele sentimente pe care,in viata reala,nu le exprimam din "n" motive : timiditate, teama de reactia celorlalti, etc.

| fanaa explică (pentru Ramonaaaa):

Ramonahappy mai este ceva azi m-am jucat stricluta alaturi de prieteni si el happy si imi tot dadea prov sal pup pe buze nu stiu happy

| fanaa explică (pentru Ramonaaaa):

Mersii multlove struck.ai primit fundalove struck

| Ramonaaaa a răspuns (pentru fanaa):

Asta inseamna ca sigur te place.Sa ne gandim logic : iti face avansuri pe mess, iti da provocari sa il pupi.De ce crezi ca facea asta happy?
Pentru ca te place,clar. Daca il placi si tu numai sta pe ganduri! Incearca sa il cunosti mai bine, sa te bagi in seama cu el si pe mess si in viata reala si vei vedea ca totul merge ca pe roate.
Daca mai ai nelamuriri, ma poti intreba big grin.

| Ramonaaaa a răspuns:

Nu ai pentru ce love struck.M-am bucurat sa te ajutbatting eyelashes.

| 84738493 a răspuns:

Da...Ii place...Da e cam pervers.laughing