| orika a întrebat:

am 13 ani si 1.80 inaltime
ce ar trebui sa fac sa nu mai cresc
(funda)

4 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Poti sa te duci la doctor. exista medicamente care opresc cresterea.

| ilisium a răspuns:

Probabil ca nu o sa mai cresti, in orice caz, la 13 ani nu iei medicamente care inhibeaza cresterea fara acordul unui doctor, daca esti atat de ingrijorat(a) ar fi bine sa consulti un doctor pentru a te linisti. Dar mai mult ca sigur nu vei mai avea sporuri de crestere.

Good luck.

| resp3ct a răspuns:

Nu cred ca ai 1. 80 la 13 ani.

| Alex >D a răspuns:

Intr-o intrebare ai zis ca ai 14, acum ai 13. Vad ca esti baiat, care e treaba ca sa nu mai cresti? Stai linistit, nu esti vreun gigant, deocamdata, intr-adevar poate este ceva in neregula, dar totusi ai 1. 80 nu 2, 15 si 14 ani. Ah, am si eu o intrebare! Ce sa fac ca nu vreau sa-mi mai creasca unghiile?sad Nu dau funda.