| PetrisorPetru a întrebat:

happy
Am facut sex cu partenera mea care era virgina, am facut neprotejat.si as vrea sa stiu daca am lasat-o insarcinata.Am simtit ca imi vine sperma si am scos-o repede am ejaculat pe ea dar penisul a ramas tot in erectie dupa 2 minute am introdus din nou penisu fara sa ma sterg si n umai stiu daca a ramas pe el ceva sperma. dupa 5 minute dupa ce am introdus penisul partenera ema m-a rugat sa imi pun preservativul.

As vrea sa stiu:
1 Daca poti sa lasi prima data partenera insarcinata
2De cata nevoie de sperma trebuie sa ramai insarcinata
3este suficient doar ce ramane pe varful penisului thinking
4Daca 6 zile la rand a sangerat putin poate sa fie gravida iar ciklu i.a venit regulat la 3 4 saptamani pentru ca este minora.
5Este posibilitatea sa fi ramas gravida?

3 răspunsuri:
| MrSoapte a răspuns:

Da, poate ramane insarcinata! Totusi, discuta cu ea cand a fost perioada de menstruatie! Asa cum ti-a spus si, Goos, sunt cetave zile, inainte si dupa menstruatie...cand fata nu ramane insarcinata, chiar daca ejaculezi inauntru! Invata-te ca dupa ejaculare, sa te speli, inainte sa te apuci de-al 2-lea nr!

| DianaIsHere123 a răspuns:

Esti prost? aici nu vorbesti cu prietenii tai..nu poti sa tii discutii asa de deschise..si asa de amanuntite.sad

| Goos a răspuns:

Salut.Iti dau un sfat care este suta la suta sigur si iti spun din proprie experienta.Intrebati prietena cand a fost bolnava, asa vei afla daca a ramas sau nu insarcinata
. inainte de a fi bolnava cu 7-8 zile si dupa 7-8 zile nu ramane insarcinata.Da ca sa fii sigur pune 6-7 zile inainte si dupa.In perioadele aste [poti face sex neprotejat linistit.