| anonim1508 a întrebat:

Am si eu o mare problema si am nevoie si de parerea voastra.Am 18 ani si saptamana trecuta a venit iubitul meu la mine.Nu am facut sex,doar "ne-am atins" pana el a fost destul de excitat si si-a dat drumul(nu in mine, nici pe langa vagin.Pur si simplu si-a dat drumul).Apoi am sters tot. Dupa aceea cand s-a imbracat, mi-e ca a atins putin penisul si a ramas putina sperma. Dupa vreo 10 minute a introdus degetul in vagin.E vreo posibilitate ca dupa ce a atins sa fi ramas sperma si sa fi ramas insarcinata? stiu ca e putin absurd dar nu mi-a venit menstruatia.A intarziat 3 zile. Poate e si de la stres(sunt stresata de vreo 5 zile din aceasta cauza).Va rog mult spuneti-mi si parerea voastra.

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Orice e posibil. Deși, sincer să fiu, ar fi chiar un mare ghinion, pentru că probabilistic ai cam la fel de multe șanse să fii gravidă ca și alea de a câștiga la LOTO!

| ExprimareLibera a răspuns:

Ce trist... si penibil

| anonim1508 explică (pentru ExprimareLibera):

Atunci de ce mai răspunzi dacă ți se pare penibil...Am vrut sa știu părerea voastră..nu îți convine nu răspunde...

| VictorVictoras a răspuns:

Stai linistita eu de 4 ani de zile fac dragoste cu iubita mea folosind metoda intrerupere si nu s-a intamplat sa ramana gravida, nu ai de ce sa-ti faci griji

| Violleta2022 a răspuns (pentru VictorVictoras):

Tu nu ai inteles, ea ne intreaba daca este posibil sa fie gravida dupa ce baiatul i-a bagat degetele in vagin, murdare de sperma, nu de la sex cu ejaculare afara.

| anonim1508 explică:

Vă mulțumesc

| DienutzaXs2000 a răspuns:

Buna! Din cate stiu eu, sperma, in contact cu aerul sau apa, "moare". Parerea mea e ca nu esti insarcinata, nu trebuie sa te sperii, dar ai putea face un consult ginecologic. Toate cele bune.