| IM5 a întrebat:

am facut un video cu programul Sony vegas pro 10 cum il public direct pe >youtube?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Mai intai salveaza-l in pc ca format MOV si apoi iti faci cont pe youtube aici: http://www.youtube.com/create_account
YOUTUBE - Cum incarci un videoclip! blogheaza-te mai intai pe Youtube si apoi vezi ca iti apare langa numele tau (care este sus in dreapta) dar in partea stanga a numelui ''INCARCATI'' Da un clik pe INCARCATI si apoi incarca un film (apare o fereastra mica galbena in care scrie '' incarcati un videoclip'')

Bafta!

| IM5 explică:

Scuze dar cum adiik MOV?