| bubuuuuuuu a întrebat:

Am incercat tot felul de masti pentru parul deteriorat si sincer nu prea m-ai ajutat. Am auzit ca keratima lichida este foarte buna ce parere aveti big grin fundita

Răspuns Câştigător
| Georgiana2905 a răspuns:

Si eu am aceiasi problema!
Mergi la dermatolog, fa niste analize si asa vei stii mai bine de unde vine problema si cum o poti rezolva.
Intr-adevar, Keratina lichida este folositoare, nu are cum face rau parului!
De mai afli ceva let me know!
Be smart!

| bubuuuuuuu explică (pentru Georgiana2905):

Ms de sfat :* te voi tine la curent daca aflu ceva :*

| Georgiana2905 a răspuns (pentru bubuuuuuuu):

Cand mi-am facut analizele mi-au zis ca ceea ce prezint eu este Hirsutism. Imi cade parul ff mult si nu imi creste, etc! Mi-a recomandat sa iau anticonceptionale...