| Annoniimuss a întrebat:

Am nevoie de 10 statusuri de dragoste. Ma poate ajuta cineva? Funda.

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Ai aici statusuri de dragoste cate doresti tu http://statusbun.com/? cat=1

| LiimeXdx a răspuns:

Http://statusbun.com/? cat=1

Iubeste-ma cand iti ofer un zambet, dar iubeste-ma si mai mult cand iti ofer o lacrima..Nu ma iubi doar cand te astept. Iubeste-ma chiar mai mult cand fug!

Dragostea e atunci când, cineva îţi oferă ochii lui pentru a vedea tot ce îţi lipseşte si de aţi oferi imagini ale vieţii, pe care până atunci nici nu le-ai fi putut visa!

Dacă drumul către tine ar fi aşternut cu foc eu aş trece printre flăcări şi n-aş regreta deloc!

Pastreaza-ti inima pentru cineva caruia îi pasa. Nu o da la cineva care nu o merita.

Sarutul este o cerere facuta la etajul doi, pentru a afla daca etajul unu este liber.

Ne îndrăgostim în toate etapele vieţii, dar iubim doar o singura data cu adevarat.

Se spune că e nevoie de un singur minut pentru a remarca o persoană deosebită, o oră pentru a o preţui, o zi pentru a o îndrăgi şi a o iubi, dar îţi trebuie o viaţă pentru a o uita.