| Fundiツ a întrebat:

am nevoie de niste parole foarte foarte foarte grele de messenger plz am nevoie cele mai multe si mai grele au funda mersi astept repede

7 răspunsuri:
| amanda33 a răspuns:

Casacopactigru

veceucolapahar
manancchipsuri
cocalarrocker
suntunzeuputernic010203
fluturipecamp
cheeseburgercuciocolata
b01stf

| Americanuu a răspuns:

Incearca sa pui "steluta *" "around @" si "diez #" in orice parola simpla vrei tu. Degeaba este foarte foarte foarte lunga pentru ca nu rezolvi nimic, pot fi decriptate usor. Ex de parola buna: ioana@*#. Unii permit si semne de punctuatie sau underline. happy

| IrinaIvashkov a răspuns:

Pai...iti poti pune astfel:
-data ta de nastere de la coada la cap(invers)
-numele tau invers
-urmatoarea parola o sa ti se para banala dar eu am avut-o aprox. 5 ani la adresa mea:pur si simplu "parola" sau "pasword"
-un cuvant care nu l-a auzit majoritatea lumii iesind din gurita ta. Unul pe care numai tu il stii.(o dorinta scurta, un cuvant cheie, etc...)
-numele tau amestecat(ex:daca te cheama Bianca poti pune: Anibac)
Cam atat imi trece prin cap acum.nu stiu daca o sa-ti placa dar mie mi se par destul de greute.
Sau uite niste parole greute:
www.yahoo.com ( cred ca asta nu ar incerca nimeni)
tribiciduocleta
ciudax
Sau la parole sa adaugi diacritice uite:
BoBoDe$!
ParolaMeaBuai%
Tacidingura:-$
ionicutsacuparolagreademessss::::::
::Messenger::
-Asta-i.parola.mea.de.mess.pe.care.nu.o.sa.o.ghicesti.niciodata
limbuta:p

Sau din astea ciudate la care nimeni nu sar gandi

| rive02 a răspuns:

Pai poti face o combinatie de cuvinte, cifre si alte caractere.
De exemplu iei un cuvant care iti vine si mai adaugi o steluta, cateva cifre...
uite: 0ilegal254* (primul sa stii ca e zero)
ext3nsa*2#
mai vezi tu...

| Diaconu_Anya_Andreyy_1986 a răspuns:

Am nevoie va rog din suflet de o parola la league of angels 2

| Aurel_Vasilescu_1992 a răspuns:

Sau poate fi asta :
ELECTROCARDIOGRAMA(chestii medicale )

| Vistarovschi_Nicolay_1996 a răspuns:

Ms10733jsgGYW