| BulinutzaMov_6486 a întrebat:

Am o colega care se joaca pe "stardoll" (cred ca se spune) si nu stie cum sa faca rost de mai multi "stardollari"(cred ca se spune). Stie cineva cum sa faca rost GRATIS?

1 răspuns:
| Aberdeen a răspuns:

Ai posibilitatea de a primi stardollari daca: -te conectezi la un dispozitiv;
-daca devii superstar;
-daca iti conectezi contul de stardoll cu cel de twiter(eu asa am facut si am primit 10 stardollari )
- si stardoll pe facebook cand te conectezi 5 zile la rand(nu mereu) primesti zilnic cate o recompensa pana la ultima zi (a 5-a) unde poti primi 5 stardollari(depinde de recompense)

SPER CA TE-AM AJUTAT.succes!

....sau ar mai fi posibilitatea de ati face cont pe stuffpoint, dar este mai complicat si mai greu deoarece trebuie strangi suficiente puncte si sa fii fan club STARDOLL pentru a putea primi un card cadou (deci acesta este mai complicat si mai greu de reusit);

FUNDA? happy