| LikeACandyxD a întrebat:

Am o intrebare cam prosteasca: Cand unii spun "TPU nu mai este ce a fost o dta" La ce se refera? care e diferenta dintre cum e acum si cum a fost. "atunci".
Eu sunt noua si nu stiu de ce se spune asta happy
Dau funda pentru cel mai explixit raspuns

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai inainte nimeni nu cersea fundite si nimeni nu dona fundite happy.
Nimeni nu punea intrebati idioate doar ca sa se simta " speşăl " pentru ca au facut si ei o " gluma " chatterboxoh go on.
Dar macar am scapat de invazia cu intrebari despre Hanna Montana laughing.

| LikeACandyxD explică (pentru anonim_4396):

Pe bune? Chiar erau intrebari cu Hannah? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru LikeACandyxD):

Ce mananca, cu cine sta, ce id are, s-a despartit de x, mai e cu x, si asa mai departe. laughing
Si minunata intrebare " M-am masturbat cu periuta de dinti, sunt insarcinata? ", dar astea au devenit la ordinea zilei acum.

| LikeACandyxD explică (pentru anonim_4396):

Sa stii laughing De cand am intrat pe TPU am "cotrobait" putin prin categoria Dragoste&Sex sa vad ce se intreaba si cand am vazut lucrurile astea mi-am zis : "Ce se intampla cu omenirea?"
Si copii la 10 ani (fete) care vor sa se dezvirgineze. Ce a ajuns lumea asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LikeACandyxD):

Asta doar pentru ca isi face lumea cont la misto, inainte erau intrebari doar despre relatii acolo de genu certuri / despartiri.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

'r-ar ai drequ' de pusti cocliti... acum 3 ani TPU a fost conceput ca un site de intrebari si raspunsuri. Pentru adulti educati, si populat cu adulti cat de cat educati sau interesati de subiecte educationale. Dar a fost napadit de pusti cocliti, cu mintea vraiste, si de muciflenduri de pupeze semidocte gata sa le cante in struna, ca sa le creasca pipota de satisfactii futile, pe funde si denumiri pompoase atasate la avatar.
Normal ca toti oamenii bine intentionati au plecat scarbiti, sau stau sa injure aiurea, ca mine...
Nu stiu de ce, zilele astea sa recunosti ca esti user matur activ pe TPU e ca si cand ai zice ca esti nitel masochist senil, parerea mea!

| LikeACandyxD explică (pentru anonim_4396):

Din pacate asa e... Urmatoarea mea intrebare va fi putin prosteasca, nu ma injura big grin Dar chiar nu stiu.