| stefan31 a întrebat:

Buna am o intrebare, ce va place atat de mult metin? Toata lumea joaca si eu am jucat, dar nu inteleg ce este atat de tare este un joc care nici macar nu pare realist, grafica e varza.

Răspuns Câştigător
| cosmin deejays a răspuns:

Am jucat si eu metin pentru ca i-am auzit pe colegii mei de clasa ca este foarte tare l-am descarcat am ajuns la lvl 10 dar nu mi se pare nimic distractiv la acest joc

3 răspunsuri:
| Logout a răspuns:

Eu nici nu stiam cum se trece la nivelul urmator rolling on the floor l-am dezinstalat in aceeasi zi :*

| geoolina a răspuns:

Sincer mie nu-mi place si stiu alte fete care joaca metin si alt joc asemanator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate nici mie nu-mi place. Mai distractiv e 4stori.