| TzaCaNeL a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care joaca Metin: Ce va place la prostia asta de joc? straight face

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta zic si eu, ce e asa interesant jocul ala? jucativa la pc sau la ps3 jocuri de calitate oameni buni. Eu am ps3 si imi satisface placerile oricandwinking

| Xcel98 a răspuns:

E O Tampenie nasol joc Deci E o prostie

| Ellena20 a răspuns:

Da.sunt ff multi care joaca.Eu nu pot sa suport jocul acesta.
La un moment dat ajung dependent de joc. Am intalnit situatii si jocul este destul de violent.
Este o prostie totala de joc.

| AlexJB a răspuns:

Da, nici eu nu suport jocul. Am jucat dar m-am plictisit repede.

| Cipri10012 a răspuns:

Seamana cu WOWbig grin

| Catalin_3561 a răspuns:

Eu am jucat un an si ceva da m-am lasat de el oh go on ca pierdeam timpu aiurea straight face acu si mie mi se pare aiurea de tot...da sunt de astia care stau cu noptile zilele laughing numa sa adune puncte pnm ce trebuie facut acolowinking